GENUTRAIN® – AKTYVUS KELIO ĮTVARAS, SKIRTAS KELIO STABILIZAVIMUI BEI SKAUSMO PALENGVINIMUI

70.00€ 77.00€


bauerfeind

BAUERFEIND – vieni žinomiausių įtvarų gamintojų pasaulyje, pasižymintys itin aukšta kokybe ir efektyvumu. Didžiausias šių įtvarų ypatumas yra tas, kad jie judesio metu dirba kartu su raumenimis. Todėl juos vadina „aktyviais“ įtvarais. Tą reiškia ir žodelis Train. Specialaus mezgimo medžiaga sukuria kintančią kompresiją, pasižyminčią masažiniu poveikiu. Dėvint Bauerfeind įtvarus po traumos, gerėja pažeistos vietos kraujo cirkuliacija, greitėja metabolizmas ir spartėja gijimas. Viskoelastiniai įdėklai masažuoja pažeistą plotą apie sąnarius, mažindami tinimą ir skausmą, o orui pralaidi medžiaga garantuoja maksimalų dėvėjimo komfortą. 

Kelio įtvaras sumažina skausmą, stabilizuoja kelio sąnarį. Naujos kartos viskoelastinis Omega formos masažuojantis žiedas. Esant kelio silpnumui, skausmams ar patinimams, GenuTrain kelio įtvaras gali Jums padėti. GenuTrain – originalus funkcionalus kelio įtvaras, prekyboje pasiekiamas jau nuo 1981 metų. Nuolatos tobulinamas, šiandien galite išbandyti septintos kartos GenuTrain. Integruota naujos kartos omega silikoninė pelotė, itin minkštas, plonesnis audinys pakinklio zonoje. Visa tai tam, kad kiekvienas mūsų pacientas jaustų ypatingą komfortą, didesnį stabilumą.

Indikacijos

Sudirgimai (tendomiopatija, meniskopatija, pradinė ligamentozė, osteoartritas, artritas, potrauminis/pooperacinis laikotarpis)
Polinkis į nestabilumą
Pasikartojantis kelio sąnario patinimas

Savybės

Nauja mezgimo koncepcija: ypatingai tamprus, kvėpuojantis ir drėgmę išgarinantis audinys,  užtikrinantis puikų dėvėjimo komfortą, ypatingai kelio zonoje.
Anatomiškas mezgimas neleidžia įtvarui smukti.
Mažesnės kompresijos įtvaro kraštai neužspaudžia kojos.
Integruotas, omega formos viskoelastinis žiedas, apgaubia kelio girnelę, masažuoja minkštuosius audinius.

Veikimo būdas

Viskoelastinis žiedas paskirsto kompresiją iš kelio girnelės į aplinkinius minkštuosius audinius.
Kompresija bei masažo efektas sumažina tinimą, gerina kraujotaką.
Propriorecepcijos stimuliavimas turi teigiamą efektą sensomotorinei sistemai bei raumenų kontrolei.


measurement_genutrain_en_cm sizingtable_genutrain_en_cm

Žymės: GENUTRAIN® – AKTYVUS KELIO ĮTVARAS, SKIRTAS KELIO STABILIZAVIMUI BEI SKAUSMO PALENGVINIMUI